Vedic Art Teachers

Tinne Cuyvers

Coördinator Vedic Art België
Vedic Art Teacher/ Teacher trainer
Zottegem – Oost-Vlaanderen
0478/79.71.93
info@artinne.be
artinne.be/vedicart/

Maryse Alen

Vedic Art Teacher/ Teacher trainer
Westerlo – Antwerpen
alen.maryse@hotmail.com
www.maryse-alen-vedicart.com

Anita Bueds

Vedic Art Teacher
Betekom – Vlaams-Brabant
anita@luikje.be
www.luikje.be

 

petra danneels

Vedic Art Teacher
Gent – Wondelgem – Oost-Vlaanderen
www.petradanneels.com/vedic-art

 

katelijne Delmal

 Vedic Art Teacher
Ternat – Brabant
katelijne.delmal@telenet.be
0474/36.35.46

An Dessein

Vedic Art Teacher
Deurne – Antwerpen
0488 474979
info@hetschilderatelier.com
www.hetschilderatelier.com/vedicart

Patricia Hardy

Vedic Art Teacher
Jette – Brussel
0476/80.95.27
patricialehardy@skynet.be
www.latelierdesmots.be

Tine Hendrickx

 Vedic Art Teacher
Zoersel – Antwerpen
0496/45.58.17
creathings77@gmail.com
Facebook pagina

Kristien Heyse

 Vedic Art Teacher
Eksaarde/Lokeren – Oost Vlaanderen
0495/50.16.01
kristien.heyse1@gmail.com
www.kristienheyse.be/vedicartteacher.html

Lieve Hoes

 Vedic Art Teacher
 Mortsel – Antwerpen
lieve@libella.be
www.libella.be/vedic-art.html

Eliane Kunnen

 Vedic Art Teacher
Eliane Kunnen
Herk-de-Stad – Limburg
eliane@bronkracht.be
http://www.bronkracht.be/workshops/vedic-art

 

Inge Liesens

 Vedic Art Teacher
 Haasdonk – Oost Vlaanderen
Inge.liesens@outlook.com
0497/42.93.00

.

kristin Maesschalck

 Vedic Art Teacher
Mechelen – Antwerpen
kristin.maesschalck@telenet.be
0477236384
www.vedicart.kristin-maesschalck.be

 

katrien nuyts

 Vedic Art Teacher
 Pelt – Limburg
katrien@calmthe.be
0032 471 417 558
https://www.calmthe.be/vedic-art.html

Gerd Parquin

 Vedic Art Teacher
Bierbeek – Vlaams-Brabant
0497/30.97.85
gerd@cambiarte.be
www.cambiarte.be/activiteiten/#vedicart

Evelien Popelier

 Vedic Art Teacher
Merkem – West-Vlaanderen
0496/62.89.16
vedicevelien@gmail.com
www.kunstvanhetleven.be

Erna Stevens

 Vedic Art Teacher
Tremelo – Vlaams-Brabant
0475/48.35.14
ernastevens@hotmail.com
ernastevens.wixsite.com/home/vedicart

Gert Stienaers - Gitta Weytjens

Vedic Art Teachers
Bree – Limburg
0497/76.76.31
gerda.stienaars@gmail.com
gittaweytjens@hotmail.com
www.vedicart.world

Kim van waterschoot - hemels goud

Vedic Art Teacher
Brecht – Antwerpen
0498/30.26.22
kim@hemelsgoud.one
www.hemelsgoud.one/aanbod/

Els Van den bergh

Vedic Art Teacher
 Kalmthout- Antwerpen
0494/31.21.10
Elsbergh@telenet.be

Ann verhelst - Tu'bi - centrum tot creatie

Vedic Art Teacher
 Heist-op-den-Berg- Antwerpen
0498/04.43.47
info@tubi.be
www.tubi.be/vedic-art-cursus

Karolien Verschueren - op eigen vleugels

Vedic Art Teacher
 Beerse – Antwerpen
 0497/74.40.51
opeigenvleugels@gmail.com
opeigenvleugels.com/?page_id=17

wENDELA VOS DE WAEL

Vedic Art Teacher
 Schilde – Antwerpen
 0474/31.32.50
wendela_art@hotmail.com
www.wendelavosdewael.com

Philippe Waldack

Vedic Art Teacher
Brugge – West-Vlaanderen
0473/60.82.00
Info@vedicartbrugge.be
www.intuitief-schilderen.be/wat-is-vedic-art/

/